Третина вимушених переселенців хочуть залишитися жити у Львові, – Садовий | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Третина вимушених переселенців хочуть залишитися жити у Львові, – Садовий
25 Липня, 14:00
logo-black

Третина вимушених переселенців хочуть залишитися жити у Львові, – Садовий

Третина вимушених переселенців, які після повномасштабного вторгнення евакуювались до Львова, не планують повертатися додому. Натомість вони хочуть залишитися у Львові. Про це в ефірі Єдиного марафону повідомив міський голова Андрій Садовий.

З його слів, зараз в місті живуть близько 150 тисяч вимушених переселенців.

«І орієнтовно 50 тисяч висловили бажання лишитися у Львові. Частина з них втратили все, в тому числі помешкання, тож виникає велике запитання (щодо житла для їх постійного проживання – ред.)», – сказав мер.

За підрахунками Садового, щоб забезпечити постійним житлом цих 50 тисяч осіб треба близько одного мільйона метрів квадратних. І допомогти в цьому може Програма по іпотечному будівництву, яку має затвердити уряд.

«Зараз ми їх розселили по різних локаціях. У 32 школах міста досі живуть люди, але я вірю, що навчальний рік ми розпочнемо в усіх школах вчасно”, – наголосив Садовий.

Наразі для відселення людей зі шкіл мерія використовує гуртожитки закладів професійної технічної освіти, які максимально ущільнюють, щоб звільнити більше квадратних метрів для поселення вимушених переселенців.

Відео