Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Трьох українців та іноземку не допустили на борт літака з Уханю
19 Лютого, 21:19

Трьох українців та іноземку не допустили на борт літака з Уханю

Усі 48 українців та 29 іноземців, що прибули на евакуацію з Китаю, пройшли перевірку на наявність коронавірусу і виявилися здоровими. Про це заявив Держсекретар Міністерства закордонних справ Андрій Заяць, цитує Інтерфакс-Україна.

«На посадку з’явилися вісім аргентинців, п’ять домініканців, п’ять – з Еквадору, чотири – зі Сальвадора, по два – з Казахстану і Коста-Ріки. Також летітимуть по одному громадянину з Ізраїлю, Чорногорії та Панами», – зазначив.

За словами заступника міністра охорони здоров’я Дмитра Коваля, “всі пасажири вже пройшли паспортні, митні та інші процедури, по проходженню двох кордонів всі є здоровими”.

Громадяни Казахстану покинуть борт при посадці в Алмати. Там же зміниться екіпаж рейсу, сказав Заяць.

Літак прилетить в Україну в четвер о 8 ранку. При цьому аеропорт і 4 місця обсервації евакуйованих з Ухань українців і іноземців влада не називає.

Згодом у МОЗ відзначили, що на борт не пустили 4 особи із 77 заявлених.

«На етапі огляду китайськими медиками не допущено на борт 4 людини: 3 з них українці та 1 – іноземка. Після цього українські фахівці, медики, які супроводжують цей рейс, провели додатково фінальний огляд. Всього на борт допущено 73 людини… Ті, кого не було допущено до евакуації, знаходяться під наглядом китайських лікарів та перебувають на постійному зв’язку з консульською службою», – повідомили у МОЗ.

19 лютого в китайське місто Ухань вирушив літак для евакуації громадян України і іноземців з країн, які звернулися по допомогу. Наразі відомо, що наш літак забере громадян із Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Ріки, Панами та інших країн.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини