Трьох воїнів зі Львівщини відзначили орденами посмертно | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Трьох воїнів зі Львівщини відзначили орденами посмертно
29 Грудня, 18:19

Трьох воїнів зі Львівщини відзначили орденами посмертно

На Стрийщині посмертно нагородили трьох військовослужбовців орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Їх вручили родинам воїнів. Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагородили:

Юрій Гиряк. Чоловік жив у Стрию. Під час повномасштабного російського вторгнення приєднався до тероборони в Стрию. Став бійцем 65-го батальйону 103-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. Загинув 14 листопада 2022 року (підірвався на міні) поблизу села Стельмахівка на Луганщині.

У воїна залишились мама, брат, дружина, син і донька. Нагороду вручили матері Героя.

Андрій Рибак. Чоловік проживав у Стрию. За фахом він юрист. З початком повномасштабного вторгнення добровільно вступив у лави Стрийської тероборони. На війні був командиром стрілецького взводу. Загинув, підірвавшись на міні. Андрію Рибаку було 30 років.

Без батька залишилось троє маленьких дітей. Нагороду вручили дружині та діткам захисника.

Іван Шимков. Він народився у селі Гірне, останні роки проживав у Стрию. Воїн добровільно вступив до лав Стрийської тероборони. На війні був стрільцем стрілецького відділення. Загинув 13 жовтня при виконанні службового обов’язку на Луганщині. Воїну було 34 роки.

У Івана Шимкова залишилося двоє доньок. Нагороду вручили дружині.

Відео