Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Трьом онкохворим хлопцям потрібна кров: як допомогти
13 Січня, 18:09

Трьом онкохворим хлопцям потрібна кров: як допомогти

Троє онкохворих хлопців потребують термінового переливання крові. Здати кров можна з понеділка у Львівському обласному центрі служби крові, інформує сайт Львівського обласного центру служби крові.

Переливання потребує 18-річний Владислав Антонов, що має гострий лімфобластний лейкоз – гостру форму лейкемії, онкологічне захворювання крові. Діагноз хлопцю поставили лише 3 січня. Він проходить курс лікування і зараз потребує допомоги донорів. Потрібні донори з будь-якою групою крові для здачі цільної крові (талончики залишати в експедиції). Також потрібні донори-чоловіки (18-45 років) з 3+ групою крові для здачі тромбоцитів. Владислав зараз перебуває в гематологічному відділенні 5-ї клінічної лікарні.

Також допомоги потребує 17-річний Олег Лакоцький, що страждає від лейкемії. Підходять донори з 1+ та 1- групою крові. Хворобу в хлопця виявили випадково – після операції з видалення апендициту. Він вже пройшов три курси хіміотерапії і розпочинає четвертий. Владислав перебуває в гематологічному відділенні Чорнобильської лікарні.

Крім того, постійне переливання потрібне 6-річному Остапу Ланю, якому діагностували гостру лейкемію. Для донорства підходять чоловіки без шкідливих звичок 20-45 років з 1+ групою крові. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефонами: 093 225 09 03, 068 747 72 07.

Здати кров можна у будні у Львівському обласному центрі служби крові, що на вул. Пекарській, 65, з 8:30 до 13:00.

фото: shatsk.rayon.in.ua

Схожі новини