Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Троє чиновників Львівської мерії отримали квартири в новобудовах
25 Травня, 19:51

Троє чиновників Львівської мерії отримали квартири в новобудовах

Троє посадовців Львівської міської ради – Ірина Кулинич, Олег Іщук та Сергій Бабак – отримали квартири у новобудовах. Кошти на житло виділили з міського бюджету. Цю інформацію у коментарі ІА ZIK підтвердила заступниця мера Ірина Маруняк.

Чиновниця пояснила, що колеги отримали такі подарунки від міської ради, бо є професіоналами у своїй справі.

“Ці люди в міській раді працюють понад 10 років. Вони винаймають житло. У зв’язку з цим було прийняте рішення адміністрації профкому про надання їм житла як висококваліфікованим спеціалістам. Крім того, було прийняте рішення громадської житлової комісії, не одне рішення виконавчого комітету, також була прийнята і ухвала сесії міської ради. Ці люди працювали в міській раді довгий період часу і заслуговують на те, щоб отримати житло”, – зазначила Ірина Маруняк.

Раніше міська рада помешкання свої працівникам не купувала. Відповідну програму – про забезпечення житлом посадових осіб виконавчих органів Львівської міської ради – прийняли у 2018 року. Через кілька місяців через сесію провели виділення на програму 5 млн грн. За ці гроші мали б придбати 4 квартири по 113 кв м кожна.

З трибуни сесійної зали тоді про придбання квартир для конкретних чиновників не зазначили. Йшлося про формування відомчого житла для працівників мерії та комунальних підприємств, які перебувають на квартирній черзі.

У програмі прописали, що у випадку з висококваліфікованими працівниками квартиру можуть надавати і тим, хто не стоїть на черзі. Після звільнення з міської ради працівники мали б вивільняти надане житло. Але чиновники, які понад 10 років працювали у мерії, можуть приватизувати помешкання.

Квартири дісталися заступникові міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергію Бабаку, директору департаменту економічного розвитку Ірині Кулинич та директору департаменту фінансової політики Олегу Іщуку. Вони не стояли в квартирній черзі. Зі заявами на отримання житла звернулися 19 березня цього року.

Ірина Кулинич працює у Львівській міській раді 11 років, Олег Іщук – 12, а Сергій Бабак – трохи більше 2 років.

Коментуючи виділення квартир для своїх колег, Ірина Маруняк також наголосила, що місто купує житло і для учасників АТО та дітей-сиріт.

Фото: ілюстративне

Схожі новини