регіональні новини
Написати нам
Троє стрийських рятувальників визволяли собаку із кованого забору
26 Серпня, 17:01
logo-black

Троє стрийських рятувальників визволяли собаку із кованого забору

Вчора о десятій ранку до Служби порятунку «101» звернувся мешканець села Добряни Стрийського району із скаргою, що його собака застрягла у залізній огорожі. Три рятувальники подалися на визволення вівчарки.

«Собака зранку бігав по приватному подвір’ї, гавкав. Видно, захотів вийти, і висунув голову у щілину кованого забору. Господар кинувся на допомогу, але не зумів самостійно звільнити тварину. Викликав наших працівників. Хлопці за допомогою гідравлічних ножиць розсунули елементи забору, витягнули потерпілого. Передали вдячному господареві»,  – розповідає LMN Андрій Рембіш з обласного управління ДСНС у Львівській області.

Рятувальники кажуть, що їм доводиться допомагати не лише людям, а й тваринам – коням, коровам, собакам, котам.

«Нещодавно лелеку, який заплутався в електропроводах, рятували. Бувають випадки, коли без рятувальників людям не обійтися, – додає Андрій Рембіш. – А інколи господарі просто панікують і без причин звертаються до нас. Наприклад, зняти з дерева кота. В більшості випадків, він сам звідти успішно злазить. Або ж колись сусіди звернулися до рятувальників, бо алабай упав в яму. Собака просто заліз туди, бо там була прохолода. На рятувальників, які до нього приблизилися, гарчав. Його господар, коли приїхав додому, довго дивувався, кому прийшло в голову викликати на допомогу. Адже пес часто туди залазив».

 

Нагадаємо, що у Львові пенсіонерка застрягла під ванною. Не обійшлося без допомоги рятувальників.

Фото: ДСНС

Схожі новини