Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Трускавець та Моршин прийняли максимум вимушених переселенців
12 Березня, 18:36

Трускавець та Моршин прийняли максимум вимушених переселенців

На Львівщині продовжують розселяти внутрішньо переміщених осіб. Наприклад, кількість офіційних ліжкомісць у Трускавці складає 15 тисяч, й станом на зараз усі вони заповнені. Окрім того, люди орендують квартири, а це ще близько 10 тисяч переміщених осіб. Про це повідомив міський голова Андрій Кульчинський, повідомляє пресслужба ЛОВА.

За словами мера Трускавця, з до кожного четвертого мешканця міста приїхали родичі окупованих областей. Переселенців також розміщують безкоштовно в школах, офісах, санаторіях «Джерело» та «Джерельний».

«Загалом ми розселили близько 30 тисяч людей. При цьому місцеве населення складає 20 тисяч. Упродовж березня Трускавець надсилає ряд гуманітарних вантажів у точки України, де є можливість доставки і де це найбільше необхідно. Надіслали продукти, одяг, медикаменти, засоби гігієни в Бучу Київської області, Чорноморськ Одеської області, Бровари Київської області, а також в Запоріжжя та Миколаїв», – розповів Андрій Кульчинський. 

Окрім того, в Моршині створили Територіальний центр обліку внутрішньо переміщених осіб. Він знаходиться в приміщенні моршинського центру зайнятості на вул. Привокзальна, 63. Тут відбувається реєстрація всіх, хто тимчасово проживає на території Моршинської ОТГ.

«Всі, хто прибувають до Моршина: чоловіки, жінки, діти повинні бути обліковані в цьому центрі. З собою потрібно мати документи. Ті, що поселилися в приватних оселях, повинні з’явитися до центру обліку самостійно», – повідомив міський голова Моршина Руслан Ільницький.

Він також зазначив, що в моршинській середній школі, на вул. Лесі Українки, 36 знаходиться пункт для тимчасово переміщених осіб, які зовсім не мають де зупинитися. Там вони можуть отримати інформацію та допомогу. 

Схожі новини