Трускавець відвідав міністр охорони здоров’я | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Трускавець відвідав міністр охорони здоров’я
04 Липня, 18:17

Трускавець відвідав міністр охорони здоров’я

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Трускавець Дрогобицького району, де поспілкувалися з керівниками реабілітаційного центру «Модричі» та Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Під час візиту обговорили умови їхнього залучення до роботи за реабілітаційними пакетами програми медичних гарантій та питання навчання молодих спеціалістів на їхніх базах.

Віктор Ляшко побував і в санаторії, який перебуває в управлінні МОЗ – державному закладі «Дитячий спеціалізований санаторій «Джерело» МОЗ, а також у Державному підприємстві «Санаторій «Кришталевий палац».

«Перший міністр, який відвідав заклад («Джерело») за його 42 річну історію існування. Але і висновок цього відвідування невтішний – не можуть міністерські заклади перебувати у такому занепаді. Маю ідеї, як переформатувати санаторій, будемо працювати над реалізацією. Так як було, вже точно не буде», – зазначив міністр.

Він наголосив, що розширення доступу українців до реабілітаційних послуг, у першу чергу – нейрореабілітації, наразі один із пріоритетів діяльності МОЗ.

Як повідомили у Трускавецькій міській раді, Трускавець може стати одним з міст, де облаштують центр для довготривалої нейрореабілітації людей, які постраждали від війни. Зараз у МОЗ ознайомлюються з роботою закладів, які вже мають досвід проведення такої реабілітації, відповідних спеціалістів та умовами для перебування пацієнтів.

Відео