Трускавецьких чиновників через сироту можуть посадити – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Трускавецьких чиновників через сироту можуть посадити
06 Лютого, 16:12
logo-black

Трускавецьких чиновників через сироту можуть посадити

Антоніна Скляренко

Прокуратура Дрогобицького району зайнялася справою розстрати бюджетних грошей у Трускавці. 133 тисячі гривень, передбачених на ремонт щойнопридбаної оселі для сироти, розстратили не за призначенням.

«Прокуратура відреагувала на публічне звернення опікунки сироти через ЗМІ. Жінка повідомляла про правопорушення, які вчиняються з боку державних чиновників. Ми зареєстрували кримінальне провадження щодо розтрати коштів. Вилучили всі документи, зараз ведуться експертизи. Якщо вподальшому будуть підстави, порушникам закону буде оголошено про запобіжний захід», – каже Юлія Шевченко із Львівської обласної прокуратури.

Нагадаємо, 19-річному сироті Богдану Брилянтову із Трускавця державним коштом влада міста придбала квартиру у новобудові. Вибрала і підрядника, який мав виконувати ремонт. На роботи в оселі Брилянтова виділили 133 тисячі гривень. У своєму ж кошторисі підрядник задокументував суму трохи більше 120 тисяч. Але економив як міг, матеріали закуповував вдвічі, а то і втричі дешевші, ніж зазначав в документах. А потім взагалі забрав гроші і втік.

Якщо прокуратурі вдастся довести вину посадовців, їм загрожує до 5 років позбавлення волі із правом займати певні посади до 3 років.

Фото: expres.online

Відео