Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Трускавецький дельфінарій оштрафували через нелегальну музику
20 Вересня, 20:31

Трускавецький дельфінарій оштрафували через нелегальну музику

Господарський суд Львівської області оштрафував трускавецький дельфінарій на 246 тисяч гривень. Все через музику. Виявляється, для фонового озвучення дельфінарію працівники без дозволу використовували знайомі мелодії: Daft Punk і Фаррелла Вільямса «Get lucky», – пише ВАРТО – галицькі новини.

Публічне відтворення музики на відео зняв працівник Організації колективного управління авторськими та суміжними правами, яка часто подає позови в інтересах правовласників.

На відео зафіксовано, що мелодія лунала із встановленого у закладі обладнання, а не була увімкнена кимось із відвідувачів. Оскільки ж це відбувалося у присутності багатьох відвідувачів, то суд потрактував це як публічне використання музики.

У судовому рішенні вказано, що адміністрація дельфінарію не надала доказів того, що мала право використовувати мелодію Daft Punk, відтак суд прийняв аргументи позивачів і зобов’язав ТзОВ «Аквадельф», яке є власником дельфінарію, виплатити компенсацію.

Адміністрація дельфінарію ще має можливість подати апеляцію.

Дельфінарій «Оскар» у Трускавці відкрили у листопаді 2015 року. Від початку там утримувалися шість дельфінів та чотири морських котиків. Це був третій дельфінарії мережі «Оскар», інші два розташовані у селищі Кирилівка Запорізької області та місті Генічеськ Херсонської області. Після відкриття дельфінарію львівські екологи через суд намагалися довести незаконність функціонування закладу у Трускавці, але 2017 році програли судову справу.

 

Схожі новини