Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Три фракції обласної ради просять звільнити Ірину Микичак
19 Листопада, 16:12
logo-black

Три фракції обласної ради просять звільнити Ірину Микичак

Тетяна Пасічник

Фракції «Громадянська позиція», «Свобода» та «Самопоміч» Львівської облради звернулися до голови ЛОДА Маркіяна Мальського – просять звільнити з посади директорку департаменту охорони здоров’я Ірину Микичак. Звернення зачитали сьогодні на сесії.

«По-перше, значного суспільного резонансу набув проєкт рішення про приєднання ОХМАТДИТу до Чорнобильської дитячої лікарні. Ми з’ясували, що цей проєкт не був погоджений з керівником адміністрації Маркіяном Мальським та його заступником Іваном Собком, – зазначив LMN депутат облради від фракції “Громадянська позиція” Володимир Гірняк. – Сьогодні на сесію виносилось питання про реорганізацію психіатричної лікарні. Ці рішення, виявляється, теж не були погоджені з керівництвом. Тобто, деякі керівники департаментів не усвідомили, що час змінився. Помінялась влада в державі, а вони й далі продовжують служити своїм господарям».

Нагадаємо, як вдалося з’ясувати LMN, 5 листопада під час внутрішньої наради очільник Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський рекомендував керівниці департаменту охорони здоров’я Львівщини Ірині Микичак написати заяву на звільнення. Мальський висловив незадоволення її роботою.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини