Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Три громади Дрогобиччини з’єднали веломаршрутом
03 Червня, 19:15

Три громади Дрогобиччини з’єднали веломаршрутом

Сьогодні в Бориславі на території гірськолижного комплексу «Буковиця» відбулося урочисте відкриття проєкту «ВелоБескиди». Він має на меті розвинути туристичну інфраструктуру регіону та популяризувати територію сприятливу для активного й здорового відпочинку, інформують у Львівській ОВА.

У межах проєкту проклали та розбудували пішохідно-трекінгову та велосипедну інфраструктуру і створили безпечні умови для туристів, які здійснюють свої мандрівки гірськими територіями Львівської області. Окрасою проєкту стала збудована 15-метрова оглядова вежа на горі Цюхів Верх біля села Орів, з якої відкривається незабутній вид на цілий регіон.

«Нарешті настав той день, коли ми змогли урочисто відкрити велосипедні та пішохідні маршрути навколо нашого прекрасного регіону. Звісно, на цьому ми не зупинимося. Будемо працювати та розвивати нашу інфраструктуру надалі, у нас є амбітні плани: тут ми зможемо проводити змагання європейського та світового рівнів для велоекстремалів. Впевнений, що це лише початок і найцікавіше лише попереду», — наголосив спортивний директор гірськолижного комплексу «Буковиця» Дмитро Мицак.

У межах проєкту облаштували також байк-парк, встановили інформаційні туристичні знаки, створили веломайстерню та веломийку для туристів; облаштували велодоріжки та велотраси різної складності, загальною протяжністю 34,32 км, проклали пішохідні туристичні маршрути загальною протяжністю 59,64 км та облаштували оздоровчий шлях – «теренкур».

Опісля презентації велоспільнота мала змогу протестувати новий маршрут та оцінити якість збудованої інфраструктури.

Схожі новини