Три інклюзивні таксі курсуватимуть Львовом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Три інклюзивні таксі курсуватимуть Львовом
24 Січня, 15:25
logo-black

Три інклюзивні таксі курсуватимуть Львовом

Відтепер пасажири, які користуються кріслами колісними, можуть безперешкодно пересуватися на спеціально обладнаних авто, а водіїв таких таксі спеціально навчали. Про це говорили у ефірі програми «Помануфактуримо» з Олегом  Реуцьким, лід-менеджером компанії «Uklon».

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon та мережа АЗК OKKO за підтримки Управління соціального захисту Львівської міської ради запустили у Львові «Інклюзивний клас авто». Такого плану сервіс вже успішно працює у Києві. 

«Наразі у Львові курсуватиме три автомобілі. Вони працюватимуть як в самому місті, так і до 20 км до містом. Наші друзі та партнери з «Доступно.ЮА» нам дуже допомогли та навчали наших водіїв. Адже ми розуміємо, що їм потрібно більше знати про всі нюанси: як закріпити правильно крісло колісне, як правильно комунікувати, щоб не порушити особистий простір людини і не нашкодити», – розповів Олег Реуцький.

Таку ініціативу підтримали у Львівській мерії. У ефірі «Помануфактуримо» Валентина Бартошик, директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР, розповіла, що місто компенсуватиме вартість проїзду для осіб з інвалідністю, які користуються кріслами колісними. На одного пасажира місто передбачатиме до 800 гривень на місяць.

Один автомобіль може здійснювати понад 150 поїздок на місяць. Якщо буде попит, то кількість машин поступово збільшуватимуть.

Додамо, що зараз у Львівській міській територіальній громаді на обліку в управлінні соціального захисту перебуває 1321 людина з інвалідністю (у тому числі й діти), які користуються кріслами колісними та 286 осіб з інвалідністю, які мають ампутовані кінцівки.

User Image
Олена Лук'янчук
Відео