Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Три квартири та комерційна нерухомість: статки голови обласної фракції ЄС Олега Дуди
04 Січня, 12:51

Три квартири та комерційна нерухомість: статки голови обласної фракції ЄС Олега Дуди

У новобудові на вулиці Моршинській у Львові голова фракції «Європейська Солідарність» Олег Дуда разом з дружиною придбав дві квартири загальною площею в 190 квадратних метрів. Втім,  як розповідають журналісти “Діла” це не все майно, яким володіє Олег Дуда. З 2004 року чоловік працює лікарем-онкохірургом у Львівському онкологічному центрі, а з 2012 року там же є заступником головного лікаря з хірургічної роботи. Дуда також є головою Українського лікарського товариства у м. Львові.

З осені 2020 року є депутатом та головою фракції «Європейська Солідарність» у Львівській обласній раді. Член Комісії з питань охорони здоров’я та материнства ЛОР. Одружений з Дудою Іванною Романівною, що також працює лікарем у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі. Подружжя виховує двох дітей.

У вже згаданому будинку подружжя володіє і комерційною нерухомістю на 162 квадрати, які, скоріш за все, готують під бізнес. Перевірену інформацію про автомобілі сім’ї журналістам отримати не вдалось, проте згідно з реєстром речових прав на нерухоме майно у сім’ї медиків у новобудові на Моршинській три паркомісця.

foto-2-768x576-1

Іще одна квартира сім’ї Дуда знаходиться зовсім поруч, на вулиці Чупринки. Тут 118 квадратних метрів.

dcim-100media-dji_0146-jpg
DCIM100MEDIADJI_0146.JPG

При трасі у селі Мшана в Олега Дуди об’єкт незавершеного будівництва, що, вочевидь, дістався в спадок.

За інформацією журналістів, згідно з реєстром судових рішень мешканець Львівщини Дуда Олег Романович у 2017 році здійснив ДТП будучи на підпитку. На нього були складені відповідні протоколи, накладено штраф та позбавлено водійських прав на один рік.

skrin-1-1-768x309

У коментарі Ділу Олег Романович заперечив свою причетність до цієї події.

“Можливо, це справді співпадіння. Ми не ставимо під сумнів щирість новообраного депутата, такі співпадіння справді трапляються. До речі, у Олега Дуди є рідний брат, Роман Дуда. Він також лікар. У Судовому реєстрі є інформація про те, що і Дуда Роман Романович керував автомобілем в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння”, – пишуть журналісти “Діла”.

Схожі новини