Три тисячі літрів: на Львівщині викрили групу, яка незаконно виготовляла та продавала алкоголь | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Три тисячі літрів: на Львівщині викрили групу, яка незаконно виготовляла та продавала алкоголь
29 Березня, 14:56

Три тисячі літрів: на Львівщині викрили групу, яка незаконно виготовляла та продавала алкоголь

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області викрили організовану групу, яка незаконно виготовляла та продавала алкогольні напої відомих марок.

Група людей з 5-ти осіб  впродовж серпня – жовтня 2023 року незаконно виготовляла та зберігала контрафакт у гаражних приміщеннях на Львівщині.

 

“Обвинувачені працювали без відповідних ліцензій та без державної реєстрації суб’єкта господарювання. На фальсифіковані алкогольні напої вони клеїли підроблені марки акцизного податку”, – йдеться у повідомленні.

Під час обшуку детективи вилучили та арештували обладнання для незаконного виготовлення алкогольних напоїв, 3 тисячі літрів готової продукції, спирт, підроблені марки акцизного податку тощо. Орієнтовна вартість фальсифікату становить понад пів мільйона гривень.

Наразі п’ятьом особам повідомлено про підозру за ч.3 ст.28 – ч.2 ст. 204, ч.1 ст.204, ч.1 ст. 199 Кримінального Кодексу України. Кримінальне провадження  скеровано до суду.

Відео