Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Три виші Львова увійшли в 10 найкращих університетів України
30 Травня, 14:42

Три виші Львова увійшли в 10 найкращих університетів України

Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний університет імені Івана Франка та Львівський національний медичний університет потрапили у 10 найкращих університетів України. Про це пише osvita.ua.

При цьому порівняно з минулим роком Франковий виш опустився на одну сходинку – з 3 на 4 місце у рейтингу, а також «Політехніка» з 7 на 8. Медуніверситет Львова незмінно зайняв 9 позицію. Замикає десятку лідерів Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

А очолив цьогорічний рейтинг Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Друге місце за даними Scopus має Харківський національний університет ім. Каразіна, третє – Одеський національний університет ім. Мечникова.

Додамо, що результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

a1154789-9300-4d5a-a47b-bf531ca3fcf0
Схожі новини