Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Тричі впадав у кому»: прикутого до ліжка трускавчанина німецькі лікарі обіцяють поставити на ноги
08 Серпня, 17:14
logo-black

«Тричі впадав у кому»: прикутого до ліжка трускавчанина німецькі лікарі обіцяють поставити на ноги

Юлія Швидко

51-річний трускавчанин Юрій Більо два роки не встає з ліжка. Чоловік, працюючи на будівництві у Чехії, упав з високої драбини та отримав важку травму голови. Ані чеські, ані українські лікарі не змогли чоловіка повернути до попереднього життя.

Тепер у нього з’явився шанс: німецька клініка зголосилася поставити Юрія на ноги. Тільки необхідна нейрореабілітація коштує 46 тисяч євро. Для родичів чоловіка це надто велика сума. Збором коштів займається сестра Юрія Іванна Кропивницька.

«У вересні 2018 року Юра упав з висоти 7 чи 8 метрів. Отримав складну черепно-мозкову травму. Рік, поки діяла страховка, лікувався у Чехії. Там йому провели дві операції. Також до цього ще додався перелом стегнової кістки, – розповідає LMN Іванна Кропивницька. – Коли ми забрали Юру додому, він важив 45 кілограм. Не сидів, не говорив. За весь час тричі впадав у кому, але повертався до життя. Тепер він постійно перебуває у лікарнях. Зараз – на реабілітації у Львові. Вже почав потрошки сидіти, говорити, навіть може сам зуби почистити. Але це лише фізична реабілітація, а йому необхідна нейрореабілітація».

zobrazhennya_viber_2020-08-07_18-16-11_edited

Німецькі медики переконують, що пацієнтів з такими травмами, як у Юрія, неодноразово повертали до попереднього життя. Готові взятися й за трускавчанина. Кажуть, за 40 днів їх лікування чоловік встане на ноги. Він знову може стати здоровою людиною.

«Зараз у нього через травму голови виникають проблеми з памяттю. Лікарі кажуть, що у головну кору нормально не надходять сигнали. Але сама кора не пошкоджена, тому це можна виправити, – додає сестра Юрія. – Ми дуже надіємося, що люди нас підтримають у цій біді. Бо, крім мене та батька, в якого проблеми зі зором, братові більше немає від кого чекати допомоги. А у нас немає таких коштів».

 

Реквізити для допомоги:

Приватбанк: 5168 7573 3659 5337 Кропивницька (Більо) Іванна

Призначення: Благодійна допомога для Більо Юрія

Схожі новини