Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Тридцять років тим жив»: у відомого на Старосамбірщині пасічника згорів будинок
24 Грудня, 10:48
logo-black

«Тридцять років тим жив»: у відомого на Старосамбірщині пасічника згорів будинок

Юлія Швидко

Вчора опівдні до рятувальників зателефонували мешканці села Надиби Старосамбірського району: повідомили, що горить дачний будинок. Дім належить місцевому пасічнику Михайлові Романишину, до якого по мед їдуть покупці зі всього району.

«До місця пожежі негайно відправили працівників відділення Самбірської пожежної частини та місцевої пожежної команди села Воютичі. Коли рятувальники прибули, весь будиночок площею 72 квадратних метри був у вогні. Через дві години пожежу ліквідували», – розповідають у ДСНС у Львівській області.

Вогонь знищив дах на площі 40 кв м, перекриття – 20 кв м та пошкодив стіни – 40 кв м. З пожежею боролися чотири рятувальники.

«Михайло – у відчаї. Тридцять років тим жив – і все в одну хвилину згоріло. У нього там стоять вулики: 215 бджолосімей. На щастя, бджілки вижили. А от весь інвентар згорів. Від хати лише фундамент залишився, – розповідає LMN староста села Надиби Володимир Канчуга. – Цей будиночок стояв під лісом. Михайло мешкає за півтора кілометри від нього. Каже, що останній раз приходив туди у четвер. Наче все було спокійно. Що спричинило вогонь, поки сказати важко».

У селі припускають, що це міг бути підпал. Пригадують, як недоброзичливці взимку відчинили кришки у вуликах Михайла Романишина – бджоли померзли. Також одного разу пасічник недорахувався свого рою.

«Є версія, що пожежа виникла від лічильника, який встановлений у коридорі. Але ж у цей день на нього не було жодного навантаження – ніхто нічого не включав. То чого він би мав загорітися?» – додає Володимир Канчуга.

Причину пожежі встановлює поліція.

Фото: ДСНС

Схожі новини