Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Триста українців літаками евакуювали з-за кордону (Відео)
29 Квітня, 14:03

Триста українців літаками евакуювали з-за кордону (Відео)

Вчора трьома евакуаційними літаками з Єревану, Неаполя та Стокгольма в аеропорт «Бориспіль» прилетіли 300 українців, повідомляє Державна прикордонна служба.

Після приземлення прикордонники провели температурний скринінг пасажирів. Підвищеної температури не виявлено, жоден з пасажирів на самопочуття не скаржився.

«Всі пасажири, крім одного, встановили мобільний додаток «Дій вдома» та будуть перебувати на самоізоляції вдома. Один із пасажирів, який не встановив відповідний додаток, буде проходити обсервацію у Києві», – кажуть у Держприкордонслужбі.

Люди, які надали добровільну згоду на самоізоляцію, повинні дотримуватися її до закінчення 14-денного карантинного періоду. У випадку виявлення порушників на кордоні прикордонники інформують про них співробітників Нацполіції. Ті накладають штраф від 17 тис. грн.

Після закриття кордонів унеможливилась евакуація українців через ризики поширення COVID-19. Багато наших співвітчизників з-за кордону скаржилися на безвихідну ситуацію. Після запровадження мобільного додатку «Дій вдома» влада поновила евакуаційні рейси.

Всі громадяни, які повертаються з-за кордону, мають пройти 14 денний карантин: або з використанням системи «Дій вдома», або в місцях обсервації, визначених місцевою владою.

Фото: Держприкордонслужба

Схожі новини