«Це була взірцева дівчинка, на неї хотіли рівнятися»: у Судовій Вишні від запалення легень померла шестикласниця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Це була взірцева дівчинка, на неї хотіли рівнятися»: у Судовій Вишні від запалення легень померла шестикласниця
16 Лютого, 14:29
logo-black

«Це була взірцева дівчинка, на неї хотіли рівнятися»: у Судовій Вишні від запалення легень померла шестикласниця

Вчора, 15 лютого, не стало 11-річної Вероніки Гащак. Дівчинка навчалася в 6 класі Твіржанської ЗЗСО, що на Мостищині. Наприкінці минулого тижня у дитини піднялась температура. Лікарі поставили діагноз запалення легень.

«Це страшне горе і невимовний біль для нашої школи. Для всіх, хто знав цю дитину. Повірити і змиритись з її втратою неможливо.  Весела, жвава, розумна і кмітлива. У  всіх святах школи вона брала участь. Усі спортивні змагання – вона лідерка. Грала у футбол, займалась атлетикою. Кубки, грамоти, перемоги. Це була взірцева дівчинка, діти хотіли рівнятись на неї», – розповідає LMN завуч Твіржанської школи Марія Мирославівна.

Вероніка мешкала у Судовій Вишні, але разом із на рік старшим братом вчилися у Твіржанській школі. У навчальному закладі кажуть, дівчинка ніколи нічим серйозним не хворіла. Практично не пропускала заняття у школі. Вона з дуже доброї та порядної сім’ї.

«Діти завжди доглянуті, акуратні, – додають у школі. – В кінці минулого тижня занедужала. Батьки відвезли дитину у Судововишнянську лікарню. Наступного дня перевели у Городоцьку лікарню, де дитина померла. Діагноз – запалення легень. Робили тест на ковід – він негативний».

Вероніці Гащак у березні мало виповнитись 12 років.

Попрощатися з школяркою можна буде сьогодні та завтра. Поховають дівчинку  на місцевому кладовищі.

 

Відео