Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Це було перше знайомство»: Зеленський про зустріч у парламенті
04 Травня, 18:06

«Це було перше знайомство»: Зеленський про зустріч у парламенті

Сьогодні на зустрічі із представниками фракцій та переможцем другого туру президентських виборів Володимиром Зеленським так і не назвали остаточної дати проведення інавгурації. Скоріш за все її оголосять 14 травня.

«У лідерів фракцій є різні думки щодо дати інавгурації, тому ми напевно зможемо зрозуміти цей час тільки 14 травня на засіданні Верховної Ради”, – сказав Володимир Зеленський, – пише УП. – Ми пропонуємо дату 19 травня, бо вже треба працювати… І я пояснював це. Нам треба вирішити з цією датою, бо в нас є зв’язок з іноземними гостями, які хочуть зрозуміти і свій графік, бо всі хочуть приїхати в Україну для цього святкування, цього дня».

Зеленський заявив також, що говорити про розпуск Верховної Ради ще зарано, оскільки повноважень президента він поки не має.

56c034b-teteruk

“Усі хочуть послухати, чи будемо ми розпускати парламент чи ні. … Зарано про це говорити, бо ще немає повноважень. Як тільки в мене будуть повноважень, ви отримаєте відповідь”, – сказав Володимир Олександрович.

А ще, щодо зустрічі з представниками фракцій, додав – “це було перше знайомство”.

“Немає ніяких тісних взаємовідносин, про це рано говорити”, – зазначив він.

У свою чергу нардеп від “Народного фронту” Андрій Тетерук заявив на своїй сторінці у Facebook, що темою обговорення на зустрічі голів фракцій парламенту з новообраним президентом були консультації щодо дати інавгурації.

 

“Обговорювались різні можливі дати, 19 та 28 травня, і навіть 1 червня.  … 13 травня відбудеться засідання фракції, на якому ми обговоримо найкращу дату проведення інавгурації президента України і проголосуємо за постанову ВР, яка визначатиме дату, вже у вівторок, 14 травня”, – додав він.

  • 0
  • 1499
Схожі новини