Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Це був жах»: трускавчанин гараж та квартиру вщент заповнив клітками з котами
02 Вересня, 15:39
logo-black

«Це був жах»: трускавчанин гараж та квартиру вщент заповнив клітками з котами

Юлія Швидко

Вчора, 1 вересня, у гаражі на вул. Сагайдачного у місті Стебник Дрогобицького району зоозахисники виявили багато кліток з котами. З’ясували, що гараж орендує мешканець Трускавця Вадим, який свою квартиру теж вщент наповнив котами. На місце прибула поліція. Зараз чоловіком зацікавилася й прокуратура.

« У гаражі був жах: великі клітки заповнені котиками. Викликали поліцію, написали заяву. Ніхто не знав чий гараж, стояв страшний сморід. Згодом дізналися, що приміщення орендує цей трускавчанин. Люди, в яких зник домашній улюбленець, знайшли його в цьому гаражі. Тримав тварин у дорогих клітках. Не можемо зрозуміти, для чого йому це все»,  – розповідає LMN зоозахисниця Наталя Петрицин.

Коти у гаражі постійно кричали. Така ж ситуація у квартирі Вадима, який мешкає у багатоповерхівці на вул. Мазепи  у Трускавці. Сусіди кажуть, що він тримає більше, як 50 тварин. Люди неодноразово скаржились та викликали поліцію, вплинути намагається голова ОСББ, однак поки все безрезультатно.

Сьогодні уночі чоловік забрав котів з гаража. Камера відеоспостереження зафіксувала, як вантажив клітки з тваринами у машину. Куди повіз, невідомо. У квартирі, де він наче мешкає, ніхто не відчинив дверей. У торговому центрі, в якому працює, його не знайшли.

Якщо хтось має інформацію про цього чоловіка, зоозахисники просять звертатися за номером: 0674166707 (Наталія Петрицин), або у поліцію.

Фото: ілюстративне

Схожі новини