Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Це підла помста з боку мерії», – стоматолог прокоментував інцидент з відео у Ратуші
12 Березня, 18:20
logo-black

«Це підла помста з боку мерії», – стоматолог прокоментував інцидент з відео у Ратуші

Антоніна Скляренко

 

Сьогодні на маловідомому російськомовному інтернет-ресурсі з’явилося відео, як підчас минулотижневого нічного протесту стоматологів у міській раді Львова одна з лікарів справила нужду у фойє сесійної зали. Використала графин. У статті вказали її прізвище, ім’я та посаду. Відео обурило громадськість.

 

«Ниций, підлий і дуже негідний вчинок когось із працівників мерії. Ми ще обов’язково будемо розбиратися, хто дозволив публікувати таке відео. І кому належить маловідомий інтернет-ресурс, з виключно російськомовним контентом. Якщо це справа рук Садового, то ганьба такому мерові», – обурюється Юрій Казмірчук із 3-ї стоматологічної поліклініки.

 

Чоловік в ніч на 7 березня також був змушений із ще кількома представниками стоматологічних клінік № 3 і 5 ночувати у сесійній залі міської ради. Лікарі хотіли, аби сесія розглянула питання про виплату їм заборгованої зарплати та переведення клінік у статус комунальних підприємств. Оскільки муніципали попередили, що зранку у приміщення міськради їх не впустять, вони зайняли місця в сесійній залі ще з вечора. Щоправда, їхнє питання навіть не було внесене на порядок денний.

 

«Муніципали провокували нас весь час. Спочатку, коли стало погано одній із жінок, вимкнули світло у великій залі. Ми самі надавали їй допомогу. Тільки з приїздом поліції світло включили. Потім попередили нас, що в туалет пускати не будуть. Або як впустять, то звідти вже не випустять. Під супроводом поліціянтів ходили до вбиральні. А потім поліція поїхала. До туалету був вихід тільки через малу сесійну залу. Але нам сказали, що там зачинено, ключів ніхто не має. У людей просто не було іншого виходу. Повірте, я особисто знаю жінку, яка на відео, вона надто інтелігентна і вихована. Просто в такі рамки ввели нас муніципали», – додає Казмірчук.

 

Чоловік каже, вчора мали ефір на радіо. На ньому стоматологи ясно описали проблему, з якою вже більше двох років виходять на протести. Каже скоріш за все це і обурило представників влади Львова. Чиї прізвища були висвітлені.

«Дивує чому саме через 6 днів після того, як стоматологи були у мерії і саме наступного дня після ефіру на радіо з’являється таке відео. Може тому, що в ефірі були озвучені прізвища Садовий, Слічна, Зуб. Вчергове згадали факт побиття у 2018 році, начальником охорони здоров’я міста Володимиром Зубом начмеда комунальної 3-ї стоматполіклініки Ірини Шишковської. Вона і була присутня на даному відео. Якщо вже видавати таке відео, поясніть, що люди робили в Ратуші, в чому була проблема. Всьому є логічне пояснення і ланцюговий зв’язок. А називати людей, які прийшли відстоювати правду, загарбниками, що влаштовують особисте життя, –  це неприпустимі речі. Виникає запитання чому відео публікується через 6 днів », – каже стоматолог.

Схожі новини