Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Це голодна смерть на карантині»: у Львові підприємці організували акцію протесту (Відео)
27 Квітня, 16:44
logo-black

«Це голодна смерть на карантині»: у Львові підприємці організували акцію протесту (Відео)

Сьогодні, 27 квітня, у центрі Львова малі та середні підприємці Львівщини влаштували автопробіг в бік ЛОДА – таким чином організували акцію протесту «Врятуємо малий бізнес від смерті». Вони підготували колективне звернення до міського та обласного керівництва з низкою вимог. Зокрема, серед них є відкриття підприємств площею до 300 кв м та ринків.

«Сьогодні виступають підприємці, які не згідні з політикою подвійних стандартів від уряду. Для малого та середнього бізнесу зараз настала дуже велика криза – Кабінет Міністрів України ж заборонив продаж непродовольчого товару та припинив функціонування ринків. Але водночас дозволив працювати «Епіцентру», «Новій лінії», «Ельдорадо», «Сільпо», які торгують як товарами продовольчої, так і непродовольчої групи, – каже львів’янин Богдан Рабешко, який має бізнес у сфері видавництва. – Ми вимагаємо, аби дозволили працювати підприємствам площею до 300 квадратних метрів, ринкам із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. Малий та середній бізнес не має фінансової подушки. При такій ситуації підприємці, які до того  часу платили податки та збори до місцевих бюджетів, можуть зникнути. Весь світ розробляє програми підтримки малого та середнього бізнесу. Від нас ж держава відмежувалася. Це голодна смерть на карантині».

Вони також звертаються до мера міста Андрія Садового, аби на час карантину підприємців першої та другої групи звільнили від сплати Єдиного податку, а на сесії міської ради розглянули питання про скасування для них оренди за землю та податку на нерухомість.

«А місяць після карантину нам мають дати можливість реанімуватися, тобто на цей час скасувати плату за комунальні послуги», – додає Богдан Рабешко.

Опубліковано Богданом Рабешком Понеділок, 27 квітня 2020 р.

Фото та відео: Фейсбук

Схожі новини