Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Це ніби в казці…”
04 Жовтня, 13:32

“Це ніби в казці…”

Багатодітна сім’я отримала в подарунок дім

Юлія Степанюк

Життя Марії Ракус та її сім’ї перевернулось з ніг на голову, коли невідомий подарував їм будинок.

Доброволець АТО/ООС Володимир Швайка та Марія Ракус – багатодітні батьки, виховують 9 діток. Все життя сім’я мешкає у невеликому домі, де на всіх – одна кімната.

Там і сплять, і їдять, і вчаться, і граються, і відпочивають. У коробках стоять книги, одяг, зошити, ліки, всі необхідні в побуті речі. На шафу місця просто немає.

Також немає місця на душ і туалет, які знаходяться на вулиці.

Та дива існують! Нещодавно добродій із сусіднього села подарував цій родині будинок! Велике просторе житло, з трьома кімнатами, кухнею, ванною, верандою, коморою, подвір’ям та господарськими приміщеннями.

35296464_2015553218773533_3447342890110418944_n

«Ніколи не думала що таке станеться, і що такий гарний і просторий будинок буде наш,» – пояснює жінка.

Добродій – олігарх Сергій зі Львова. Чоловік не афішує своє прізвище, каже, що зробив такий подарунок не для піару чи політичної кар’єри.

Спершу Сергій сам відвідав сім’ю Марії, побачив на власні очі як вони живуть, розповів, що хоче придбати для них будинок. Потім почав спілкуватись із представниками сільської ради та шукати будинок.

Процедура оформлення документів зайняла менше місяця і вже 29 вересня на своїй сторінці у Фейсбук Марія Ракус поділилась радісною новиною.

«Мені не вірилося в таке, доки не взяла в руки документи. Це ніби в казці. Я вже власниця і ще не вірю. Це фантастично,» – розповідає Марія.

Плани родини грандіозні: ремонт будинку, проведення водопостачання та щасливе сімейне життя в новому затишному гніздечку.

Схожі новини