Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Це політичне замовлення конкурентів”: у селищного голови Брюхович провели обшуки
25 Вересня, 11:00
logo-black

“Це політичне замовлення конкурентів”: у селищного голови Брюхович провели обшуки

Вчора, 24 вересня, до помешкання селищного голови Брюхович Володимира Доманського прийшли з обшуком правоохоронні органи. Як з’ясувалося пізніше – через справу восьмирічної давності.

“Провели обшуки по кримінальній справі 2012 року, а як відомо, Володимир Доманський був обраний селищним головою у 2015, – пояснили на сайті селищної ради Брюхович. – Під час обшуку було вилучено документи, які не мають до справи жодного відношення. Такі як: Пропозиція страхової компанії щодо співпраці; Проект концепції розвитку території військового містечка № 160 – виготовлений у 2018 р. для передачі даного містечка у комунальну власність селища”.

У селищній раді Брюхович вчорашню подію вважають політичним замовленням конкурентів на виборах 2020 року до місцевих рад.

“Підозрюємо, що цей обшук, а разом з ним і публікації в ЗМІ ще під час проведення самого обшуку, – це боротьба за військове містечко, яке в майбутньому може опинитися у власності Львівської ОТГ, оскільки, згідно Перспективного плану Львівської області, Брюховичі як селище зі своїм органом місцевого самоврядування – зникає”, – пояснюють.

Селищний голова Володимир Доманський також прокоментував цю ситуацію.

“Вважаємо, що за всіма подіями стоять люди, які були проти утворення Брюховицької об’єднаної територіальної громади. На сьогоднішній день відбуваються суди у Львівському окружному адміністративному суді та Київському окружному адміністративному суді. Також готується подання до Конституційного Суду України щодо незаконного приєднання селища Брюховичі до Львова”, – зазначив Доманський.

У Брюховицькій селищній раді кажуть, що не збираються піддаватися на подібні провокації. Та намірені звертатися до міжнародних інстанцій щодо порушення прав політичного змагання в Україні. Справі хочуть надати розголосу та залучитись підтримкою місцевої громади.

Фото: Брюховицька селищна рада.

  • 0
  • 704
Схожі новини