«Це помста»: директорка ліцею на Червоноградщині пояснила, чому навколо її розмови з учнями розгорівся скандал | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Це помста»: директорка ліцею на Червоноградщині пояснила, чому навколо її розмови з учнями розгорівся скандал
25 Лютого, 15:34
logo-black

«Це помста»: директорка ліцею на Червоноградщині пояснила, чому навколо її розмови з учнями розгорівся скандал

Вчора, 24 лютого, у групі «Наше містечко Соснівка» Петро Дащук оприлюднив відео, на якому записана розмова директорки Соснівського ліцею №2 Наталії Щербань з 10-класниками. Педагог розповідає учням, як правильно одягатися в школу. Дорікає підліткам, які носять спортивний одяг та штани з дірками, і дівчатам, які вдягають хустки. Штани на школярах вона порівняла з робочою формою, в якій заробітчани збирають полуницю, а конюхи доглядають за худобою у стайні. У кінці розмови вона заявила, що не впускатиме учнів у школу, якщо вони не перевдягнуться.

 

 

 

Це відео за лічені години стає популярним, користувачі соцмереж висловлюють своє обурення через таку поведінку директорки. Натомість педколектив ліцею та деякі батьки дітей, які навчаються в ліцеї, стають на захист учительки.

«Наталія Іванівна для школи зробила дуже багато. Ви тільки подивіться на те, які в школі затишні та чисті класи, який завжди порядок перед школою та в школі. Директор все робить для того, щоб дітям там було комфортно та затишно. В школі стоврена Шкільна рада. На засіданні цієї ради батьки, які були присутні, проголосували за шкільну форму. Шкільна форма повинна бути!!! Вона рівняє всіх дітей (немає бідних та багатих), діти не ходять до школи, як в нічний клуб. В освітній заклад потрібно приходити чистими та охайними та відповідати всім вимогам школяра», – пише Марина Гарасим.

Наталія Щербань розповіла LMN, що спонукало до такої розмови зі старшокласниками та чому це відео набуло такої популярності.

«Я не мала на меті нікого принижувати. Я просто хочу, аби школярі мали пристойний вигляд. Ну не можна тиждень ходити в школу в одному спортивному костюмі. Тим паче батьківський комітет на зборах постановив, що учні з 1 по 9 клас мають носити шкільну форму, а 10-ти та 11-класники приходити у навчальний заклад в одязі ділового стилю. Не пасує дівчатам ходити до школи у блузці з великим декольте та порваних штанах», – каже Наталія Іванівна.

Педагог зазначає, що відео – частково змонтоване. Також каже, що у Соснівці ніхто не знає, хто такий Петро Дащук. Припускає, що сторінка, з якої оприлюднили відео, – фейкова.

«Думаю, що це помста, а відео – замовне», – каже вона.

 

У ліцеї пригадують, що нещодавно  у них працював 23-річний вчитель, який користувався великим авторитетом серед учнів. Згодом батьки школярів почали скаржитися, що діти приходять зі школи зі запахом алкоголю. Удома зізнавалися: після уроків випивали з молодим вчителем у гаражі. Педагог  ж почав пропускати уроки. Його звільнили. Працівники ліцею припускають, що, можливо, він вирішив помститися директорці.

Фото та відео: Фейсбук

  • 0
  • 8246
Відео