Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Це руйнація, а не реорганізація…”
25 Жовтня, 14:05

“Це руйнація, а не реорганізація…”

Львівську облраду пікетують працівники психоневрологічних диспансерів

Медики вкотре приходять до депутатів і просять не чіпати їхніх закладів. Йдеться про дитячий психдиспансер та обласний психоневрологічний.

Під облрадою під час сесій вони домагаються уваги та підтримки із боку депутатів, аби ті не проголосували за реорганізацію цих лікарень.

У травні на сайті обласної ради з’явився документ – проект рішення, який передбачає реформувати заклади.

Дорослий диспансер департамент охорони здоров’я рекомендує приєднати до обласної психлікарні на вул. Кульпарківській, а дитячий – до Чорнобильської лікарні.

Медики проти такого рішення. Вони вважають, що насправді хтось вже “кинув око” на приміщення їхніх закладів, які розташовані у центрі Львова.

 

44814294_534414186971037_6269656811884773376_n

У реорганізації вбачають чимало підводних каменів. Адже реформувати заклади вирішили насамперед через те, щоб доцільніше використовувати кошти. У департаменті кажуть, що кількість ліжкомісць і кількість реальних пацієнтів у диспансерах дуже відрізняються.

Натомість медики скаржаться на те, що їм не повідомляють реальної картини, як все виглядатиме, також вони нічого не знають про фінансування.

Наголошують і на тому, що їхні пацієнти повинні мати комфортні умови, адже деяким із них складно перебувати у черзі до лікаря.

Також вважають, що не можна приєднувати помірно хворих пацієнтів до більш складних, як це може бути у випадку приєднання психоневрологічного диспансеру до обласної психлікарні.

Тим часом депутати поки що цього питання не розглядали. Але пікетувальники обіцяють приходити доти, доки їх не почують.

 

Схожі новини