«Це щось нове, щось, що я ніколи не пробувала»: у Львові вибрали найкрасивішу дівчину (ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Це щось нове, щось, що я ніколи не пробувала»: у Львові вибрали найкрасивішу дівчину (ФОТО)
30 Вересня, 15:15

«Це щось нове, щось, що я ніколи не пробувала»: у Львові вибрали найкрасивішу дівчину (ФОТО)

Вчора, 29 вересня, у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбувся фінальний етап конкурсу “Міс Львів-2021”. Про це повідомляє “Еспресо.Захід“.

У конкурсі взяли участь 12 дівчат, яких обрали серед сотень претенденток. Дівчата дефілювали театром у п’яти різних нарядах, зокрема, у вишиванках, купальника та, звісно, вечірніх платтях.

Журі визначили, що найдостойнішою претенденткою на корону і звання “Міс Львів-2021” є 21-річна Вероніка Бенях, яка представлятиме місто Лева у фіналі конкурсу “Міс Україна-2021”.

Цікаво те, що Вероніка уродженка Львова, однак довгий час жила у Польщі. На її сторінці у Facebook досі записано, що поточне місто життя – це Вроцлав.

Однак, як пояснила Вероніка у дописі ще за 1 вересня, вона вже остаточно повернулася в Україну.

«Я повернулася жити в Україну. А це вже не малий переворот для мене, враховуючи, що в Польщі я жила 4 роки. Я попала на конкурс Міс Львів, ще й пройшла в фінал. Це щось нове, щось, що я ніколи не пробувала», – написала Вероніка.

Крім головної красуні вечора, також визначили віцеміс Львова, “Міс добре серце” та “Міс глядацьких симпатій”. Важливо підкреслити, що кошти від продажу квитків та голосування за “Міс глядацький симпатій” підуть на облаштування інклюзивної санітарної кімнати реабілітаційного центру Святого Миколая, де проживають діти з ДЦП та синдромом Дауна.

Додамо, що на шоу були запрошені й відомі музичні виконавців: Крістіна Ві, Ірина Федишин, ALEKSEEV, TVORCHI, LAUD, Оля Цибульська. Ведучими були Ірина Журавська та Володимир Андрієвський.

ФОТО: Микола Стелюк та зі Фейсбук-сторінки Вероніки Бенях

 

 

  • 0
  • 249
Відео