Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Це стосується кожного – від олігарха до водія таксі»: Зеленський оголосив флешмоб (ВІДЕО)
24 Вересня, 08:04

«Це стосується кожного – від олігарха до водія таксі»: Зеленський оголосив флешмоб (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський закликає українців взяти участь у масштабному флешмобі – спробувати жити по-іншому.

Про це він закликає у відеозверненні у Facebook.

«Настав час для наймасштабнішого челенджу… Для цього потрібне тільки одне – жити за законом. Шлях України до успіху – це дорога з двостороннім рухом. Ми як влада будемо працювати чесно, але нам потрібен і ваш рух назустріч. Ми не зможемо відродити економіку, якщо люди не будуть платити податки. Це стосується кожного – від олігарха до водія таксі. Ми не зможемо подолати корупцію, якщо ви будете заплющувати на неї очі або ставатиме співучасником розпилу державних коштів.

 

Якщо від вас вимагають хабар, пропонують відкат чи будь-яку іншу корупційну схему – не мовчіть. Не потрібно писати у соцмережах “всьо пропало, ці такі самі як ті, Зеленський понаставив своїх рєшал. Ні. Ось телефон – це гаряча лінія НАБУ – дзвоніть і повідомляйте. Давайте доведемо самі собі, що українці можуть жити по-іншому, жити чесно і за законом. 

 

Європа починається не з державного кордону, а з недопалка, який летить у смітник, з пристебнутого ременя безпеки, з оплачених компослуг та податків, і з відповіді “Ні!”, коли вашій фірмі пропонують на тендері “нагнути” державу», – наголосив Зеленський.

 

Фото: ATR

Схожі новини