«Це загадкове нічне зникнення»: на Самбірщині сьомий місяць розшукують 50-річного чоловіка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Це загадкове нічне зникнення»: на Самбірщині сьомий місяць розшукують 50-річного чоловіка
28 Грудня, 14:34
logo-black

«Це загадкове нічне зникнення»: на Самбірщині сьомий місяць розшукують 50-річного чоловіка

У річці в селі Чернихів Самбірського району водолази аварійно-рятувальної маневреної групи черговий раз проводили пошуки 50-річного місцевого мешканця. Чоловік зник ще 6 червня. Відтоді його не можуть знайти.

«Цей чоловік зник у суботу вночі. Він мешкав сам, пів року до зникнення повернувся зі заробітків з-за кордону. У селі його знають як адекватну людину. Ніхто ніколи не помічав за ним якоїсь дивної поведінки. Тому усіх так турбує це загадкове нічне зникнення, – розповідають LMN місцеві мешканці Чернихова. – Наступного дня, 7 червня, – це була неділя – у село приїхали сестри цього чоловіка. Хотіли сходити на цвинтар на могили до родичів. Зайшли у хату, а там порожньо. На столі лежав телефон зниклого, у кімнаті горіло світло. Одразу кинулися на пошуки».

Чоловіка шукали усім селом. Згодом до родичів та односельців долучилися волонтери, правоохоронці та рятувальники.

«Через дорогу від будинку цього чоловіка протікає річка. Її уже не один раз рятувальники перевіряли – нема його. Та й чого би він до річки пішов: у ту ніч такі дощі лили… Ліс теж від початку до кінця зі собаками перешукали. Усе без результату. Свідків нема. Ніхто нічого не чув і не бачив. Просто містика», – додають чернихівці.

Фото: Фейсбук

Відео