Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Цей наказ незаконний”, – директор турківської школи оскаржує рішення про відсторонення
22 Листопада, 18:22

“Цей наказ незаконний”, – директор турківської школи оскаржує рішення про відсторонення

Геннадій Когут, директор школи та екс-мер Турки (Самбірський район), вирішив оскаржити у суді рішення про відсторонення його від роботи. Напередодні такий наказ видав керівник відділу науки, культури та туризму Турківської міської ради. Річ у тому, що Геннадій Когут не має вакцинації від коронавірусу. А з 8 листопада в Україні почали відсторонювати від роботи невакцинованих працівників тих сфер, які підлягають обов’язковому щепленню.

“Отримав наказ на відсторонення від виконання обов’язків директора за відмову від участі в клінічному випробуванні лікарського засобу (як написано в міністерському наказі), або в “добровільній” вакцинації. Готую позов до суду, оскільки цей наказ незаконний”, – каже директор.

znimok-ekrana-2021-11-22-o-18-09-48
znimok-ekrana-2021-11-22-o-18-10-18

Геннадій Когут каже, що до суду подала також і профспілка освітян і ті вчителі, які не побоялися відстоювати свої права.

Раніше він повідомляв про те, що не планує вакцинуватися і відсторонювати від роботи вчителів, які працюють у школі, де він керує. У своїх дописах у соціальних мережах директор зазначав, що своєю позицією він відстоює право вибору для себе і своїх підлеглих.

“Нагадаю, що офіційно в Україні немає епідемії, немає штаму короновірусу, нема вакцини – є медичний препарат, який проходить сліпі подвійні клінічні випробування. Всі терміни взяті із офіційних наказів і офіційних відповідей міністерств”, – наголосив він
znimok-ekrana-2021-11-22-o-18-18-17

Додамо, раніше міністр охорони здоров’я Віктор заявив, що обов’язкова вакцинація цілком законна. Зокрема, це передбачено статтею 12 закону України про захист населення від інфекційних хвороб. Він також додав, що Європейський суд з прав людини підтвердив законність обов’язкової вакцинації і її відповідність конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Геннадій Когут працює директором Турківської школи від 2007 року. У 2о15 став мером Турки, а у 2020 році поновився на посаді керівника школи.

Нагадаємо, відсьогодні, 22 листопада, на Львівщині можуть приступати до очного навчання усі заклади освіти за умови повної вакцинації усіх працівників.

Схожі новини