Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Центри вакцинації вже цими вихідними запрацюють у містечках Львівщини: де саме
11 Червня, 16:33

Центри вакцинації вже цими вихідними запрацюють у містечках Львівщини: де саме

У ці вихідні працюватимуть вісім центрів вакцинації по Львівській області. Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів Олег Когут – регіональний координатор з вакцинації від коронавірусу у Львівській області.

Зокрема, у Львові функціонуватимуть три центри – продовжить роботу центр на Арені «Львів», два нових центри запрацюють у ТРЦ «Форум» та кінопалаці О. Довженка. По області – у Дрогобичі, Стрию, Червонограді, Трускавці та Новояворівську. В яких саме локаціях будуть розміщені центри у цих містах –  наразі обговорюють з місцевою владою.

«Всім містам – колишнім районним центрам, та з населенням, понад 3 тис. осіб, – запропонували знайти місця для того, щоб розгорнути центри вакцинації у вихідні. Зазначу, що у Центрі Довженка, наприклад, списки осіб наразі незначні, тому запрошуємо просто приходити робити щеплення навіть якщо Вам попередньо не телефонували. У всіх центрах щепитимуть вакциною «Coronavac», – зазначив Олег Когут.

Окрім того, він розповів, що у Моршині в результаті пілотного проєкту провакцинували 65 % населення міста із запланованих 70 %. Зараз триває ревакцинація.

  • 0
  • 242
Схожі новини