Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ціле веганське поселення скоро зведуть біля Львова
27 Червня, 15:24
logo-black

Ціле веганське поселення скоро зведуть біля Львова

Група ентузіастів планує побудувати неподалік Львова інноваційне поселення для 50-ти сімей, передає EcoTown. Воно буде оснащене альтернативними джерелами енергії та матиме нульовий негативний вплив на довкілля.

У планах збудувати цілу екосистему зі спільних об’єктів: зали для подій, коворкінг, хостел, баня, кінотеатр, антикафе, кухня, вегетарій, майстерня та автомийка.

Тут хочуть запустити регулярний трансфер до Львова та заснувати альтернативні школу та дитячий садок. Згідно з принципами шерінгової економіки, у колективній власності учасників знаходитимуться земля, інфраструктура та спільні об’єкти.

 

“Інформацію про локацію поки не повідомляємо. Її озвучуємо лише потенційним учасникам, які пройдуть попередній відбір та підпишуть договір про нерозголошення”, – розповіли LMN у спільноті “Малина”.

Поселення існуватиме та розвиватиметься завдяки самоуправлінню. Мешканці колективно прийматимуть рішення та фінансуватимуть проект спільним коштом.

Серед цілей – прагнення вийти на повне самозабезпечення.

Питну воду планують брати зі свердловини, для технічних потреб акумулювати дощову і талу воду. Овочі, зелень та фрукти вирощуватимуть у вегетарії цілий рік, органічні відходи компостуватимуть, вторсировину сортуватимуть та централізовано відправлятимуть на переробку, а нечистоти безпечно утилізуватиме екологічний септик.

Спільнота культивує здоровий спосіб життя, відмову від алкоголю та куріння. Тому від майбутніх мешканців поселення очікують переходу на їжу виключно рослинного походження.

Нині триває відбір учасників, які можуть заповнити форму на сайті.

 

 

3-9
0903-stealth-cabin-2
0903 Stealth Cabin
Схожі новини