Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Цілу ніч львівські патрульні ловили «наркозакладчиків» та їх клієнтів
28 Лютого, 13:06

Цілу ніч львівські патрульні ловили «наркозакладчиків» та їх клієнтів

Сьогодні уночі у мікрорайоні Сихів у Львові патрульні затримали 22-річного та 19-річного чоловіків, які розкладали наркотики. Згодом натрапили на їх клієнта.

«Патрульні другого батальйону отримали інформацію від активіста, що на вулиці Чукаріна двоє осіб ховають так звані “закладки”. На вказаному місці інспектори помітили двох чоловіків. Ті при появі поліцейського автомобіля спробували піти геть. Їх зупинили та попросили показати, що мають при собі. В одного з них виявили 11 пакетів з ймовірно наркотичними речовинами, а в іншого – 15 пакетів», – розповідають у прес-службі Патрульної поліції Львова.

Чоловіки зізналися, що це амфетамін та марихуана. Наркотики повинні були розкласти по визначених місцях. У Сихівському відділі поліції вони розповіли, де вже встигли побувати.  Правоохоронці подалися туди. На вул. Кавалерідзе помітили підозрілого чоловіка.

«Інспектори попросили показати, що він має при собі. Витягнув з кишені мережевий розгалужувач. Заглянувши всередину, патрульні побачили два пакетики. 25-річний чоловік визнав, що там знаходиться марихуана та амфетамін», – додають у патрульній поліції.

Цього чоловіка теж затримали.

Фото: Патрульної поліції у Львівській області

Схожі новини