Цілий плей-лист – російська попса | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Цілий плей-лист – російська попса
15 Жовтня, 18:08

Цілий плей-лист – російська попса

Клієнт поскаржився на заклад, в якому лунала російська музика

Володимир Сильвестер написав обурливий пост у Фейсбук і навіть показав відео. Він стверджує, що у ресторані “Старий Млин”, у Городку, учора ввечері постійно вмикали російську музику.

Цілий плей-лист – це російська попса, спостерігаючи як щирі українці так весело танцюють під цю музику, у вишиванках, стає сумно. Коли на Сході війна, гинуть наші люди, а вчора було чотири великих українських свят. То невже не можна усвідомити, що нам чужого не потрібно?, – каже Володимир.

Він наголосив, що звернувся до адміністрації закладу, щоб ті припинили неподобство, адже 18 вересня Львівська обласна рада заборонила російську музику у публічних місцях.

Після звернення до адміністратора почалася агресивна розмов із сторони охорони закладу, після чого викликали поліцію, яка зафіксувала порушення, – розповів клієнт.

ЛМН звернулася за коментарем безпосередньо до закладу “Старий Млин”. Адміністратор Володимир підтвердив, що подібний інцидент учора був.

 

Учора справді вмикали одну російську пісню. В одного нашого клієнта був день народження. І він замовив собі пісню українського виконавця, але російською мовою, – пояснив Володимир.

За словами адміністратора закладу, клієнт, який поскаржився, сам був у стані сильного алкогольного сп’яніння і поводився агресивно.

Проте факт виклику поліцію адміністратор Володимир заперечив.

Відео