Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ціна посту в соцмережах — втрати наших захисників: Міноборони знову звернулось до блогерів
30 Квітня, 14:05

Ціна посту в соцмережах — втрати наших захисників: Міноборони знову звернулось до блогерів

Міністерство оборони України вкотре звертається до громадян не оприлюднювати результати військових операцій до того, як це зробить Генштаб. Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Маляр також просить не писати про звільнені села чи міста до оприлюднення цієї інформації Міноборони або ЗСУ.

Заступниця міністра наголошує, що ворог після таких публікацій починає їх знову атакувати. При цьому детальніше причини такої ситуації Маляр обіцяє пояснити після перемоги.

«У нас вже були ці прикрі інциденти коли звільняли Київську область. Тоді ми офіційно займали стриману позицію. Все, що ми публічно говоримо, спрямоване на виконання оборонного задуму. Але навіть під моїми відео небайдужі люди та добровольці писали у коментах – “чому ж Маляр замовчує, що таке то село вже наше? Тому що командуванню операцією потрібна була тиша щодо просування наших військ вперед», — пояснює Маляр.

Заступниця додала, що інформацію можуть надавати знайомі військові прямо з передової, але право її публічно поширювати належить Генштабу та Міноборони.

Нагадаємо, тиждень тому Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний звернувся до популярних вітчизняних блогерів з проханням утриматися від коментарів перебігу бойових дій і рішень командування ЗСУ.

Схожі новини