Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ціна війни»: у Львові соціальною акцію привертають увагу до вбивства українських дітей
18 Березня, 14:18

«Ціна війни»: у Львові соціальною акцію привертають увагу до вбивства українських дітей

Сьогодні, 18 березня, у центрі Львова розпочалась соціальна акція «Ціна війни». Її метою є привернення уваги до смертей безневинних українських дітей. Про це повідомили у Львівській міській раді.

За словами пресслужби, на площі Ринок поставили 109 дитячих візочків, які символізують 109 вбитих з часу повномасштабного вторгнення ворога дітей. Організувала акцію Львівська міста рада в межах кампанії United for Ukraine.

«За 22 дні повномасштабного вторгнення російські війська безжально вбили 109 українських дітей. 109 дітей, які стали ангелами й тепер, замість рішучих дій світу, охороняють небо України. Ця цифра не враховує втрат у Маріуполі, який постійно перебуває під обстрілами. Кількість смертей щодня збільшується через геноцид, який вчиняє ворог над українськими людьми. Львів, що сьогодні став вимушеною домівкою для багатьох дітей, яким разом із мамами вдалось евакуюватися з-під обстрілів, вкотре привертає увагу до смертей безневинних дітей», – зазначають організатори акції.

Мерія закликає дорослих всього світу єдиним щитом вберегти українських дітей і подарувати їм майбутнє – вимагати від урядів інших країн закриття неба над Україною. Учасників акції просять розповідати про злочини ворога, фотографувати акцію та публікувати їх у соціальних мережах з хештегом #closethesky.

Схожі новини