Ціною власного життя врятував двох побратимів: подробиці загибелі героя з Жидачівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ціною власного життя врятував двох побратимів: подробиці загибелі героя з Жидачівщини
11 Липня, 17:31

Ціною власного життя врятував двох побратимів: подробиці загибелі героя з Жидачівщини

Вчора, 10 липня, позицію в районі Троїцького, якою командував 31-річний молодший лейтенант Тарас Матвіїв атакували окупанти. Мешканець Жидачева встиг врятувати двох побратимів. А от сам потрапив під осколки ворожої міни, яка смертельно травмувала Героя. Про це повідомив журналіст Олександр Махов.

“Били зі 120 міліметрових мінометів. Одна з мін потрапила в бліндаж, де було двоє вояків. Бліндаж загорівся і частково обвалився. Тарас першим кинувся на допомогу побратимам й витягнув двох своїх бійців назовні, відніс у безпечне місце. В цей час ще одна міна впала на позицію і уламками смертельно поранила Тараса”, – каже Махов.

За проявлений героїзм та мужність, за те, що ціною власного життя врятував життя інших – командування батальйону та бригади за підтримки особового складу подало Тараса Матвіїва на звання Героя України.

Нагадаємо, Тарас Матвіїв був командиром взводу 24-ої механізованої бригади. Вчився на журналіста, а пізніше закінчив курси офіцерів. Загиблий єдиний син у батьків. Його тіло привезуть до Львова у вівторок.

Фото: Олександра Махова.

Фото основне: соціальні мережі.

Відео