Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ціни впали на 30%: через коронавірус стало дешевше відпочивати
09 Березня, 14:06
logo-black

Ціни впали на 30%: через коронавірус стало дешевше відпочивати

Поїхати до Єгипту чи  Арабських Еміратів через паніку з коронавірусом стало значно дешевше. У туристичних агенціях кажуть, ціни впали на 30%. Проте клієнтів поменшало лише у недосвідчених компаній.

«У суботу, скажу чесно, у нас стояла черга. Люди, за моїми спостереженнями, поділились на два табори. Одні шалено бояться інфекції, яка начебто заполонила світ і тому воліють краще пересидіти вдома. Інші ж, навпаки, відчувши, що можна добряче зекономити – користають з того. Найчастіше зараз замовляють відпочинок в Єгипті та тури Європою. Сьогодні оформили відпочинок для сім’ї: двоє дорослих та двоє діток у Хургаду. На 11 днів, за системою «все включено», у 4-зірковий готель він обійшовся у 954 долари. Це дуже добра ціна. Арабські Емірати – від 275 доларів з особи», – розповідає Ольга Сорока, власниця туристичної агенції «ОТі Тур».

Жінка каже, доволі привабливі ціни на відпочинок триматимуться, допоки не вщухне паніка через коронавірус. До того часу можуть зазнати чимало збитків агенції-новачки.

«Неймовірних збитків досвідчені компанії не потерплять. У нас є свої постійні клієнти, які нам довіряють, і ми в свою чергу також стараємось для них. Гірша ситуація у агенцій, які нещодавно відкрилися і на ринку зовсім недовго. Для них є великий ризик у цей період збанкрутувати», – додає Ольга.

До речі, щодо літніх напрямків, як от Туреччина, Чорногорія, Греція, Кіпр, істотного зниження цін, за словами операторів, не спостерігається. Але зекономити можна, замовивши тур на літо зараз – поки діють акції раннього бронювання.

Схожі новини