Цьогоріч у Дрогобичі планують завершити реконструкцію трьох об`єктів – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Цьогоріч у Дрогобичі планують завершити реконструкцію трьох об`єктів
09 Січня, 11:28

Цьогоріч у Дрогобичі планують завершити реконструкцію трьох об`єктів

У 2019 році у Дрогобичі планують завершити реконструкцію площі Ринок, стадіону «Галичина» та будівництво нового ЦНАПу. Про це повідомили у КП «Управління капітального будівництва ДМР».

Реалізація кожного з цих проектів в основному відбувається за кошти державного та обласного бюджетів.

Реконструкцію площі Ринок розпочали  ще у вересні 2017 року. Станом на сьогодні, там повністю замінили технологічні мережі: електрокабелі, дощові каналізації. Також провели близько 70% бетонування площі та замощили бруківкою понад 50% площі.

Цього року планують завершити замощення площі новою бруківкою, облаштувати фонтан, систему вуличного освітлення, зони відпочинку, провести висадку декоративних дерев та рослин, озеленення, розміщення лав тощо.

У КП «УКБ» зазначили, що реконструкція центральної площі міста відбувається в основному коштом державного бюджету, однак у 2018 році із запланованих 10 мільйонів гривень Дрогобич отримав лише 6 мільйонів. В результаті  підрядна організація частину робіт погодилась виконати в борг.

Щодо будівництва центру «Документ-Сервіс Дрогобич», який розташований на вул. Бориславській, то поки що там спорудили інженерні мережі та системи і основу-фундамент.

Будівлю планують здати в експлуатацію до кінця 2019 року.

Довгоочікувану реконструкцію стадіону “Галичина” розпочали у 2018 році. Тоді провели загальнобудівельні роботи з благоустрою території, замінили мережі.  Також частково замінили покрівлю над центральною трибуною та відреставрували накриття над центральним входом.

Заверишити роботи планують до кінця 2019 року – за умови вчасного фінансування з обласного бюджету.

У КП «Управління капітального будівництва» повідомили, що загальна вартість проекту з реконструкції стадіону «Галичина» становить близько 28 мільйонів гривень.

 

Відео