Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Цьогоріч у Львові востаннє стартували змагання з велоспорту на треку
07 Грудня, 19:45

Цьогоріч у Львові востаннє стартували змагання з велоспорту на треку

У Львові стартували останні в цьому році змагання із велоспорту на треку – відкритий чемпіонат міста. Про це повідомляє Zaxid.net.

Участь беруть спортсмени усіх вікових категорій. Свої сили на віражах львівського треку випробовує сотня учасників.

Спершу визначили найвправніших в індивідуальній гонці переслідування. У цій дисципліні треба стартувати плавно і тримати однаковий темп упродовж всієї дистанції.

«Не можна ні секунди губити, тому що кожна секунда вже велику роль відіграє. Бо тут гонка на час. В індивідуальній дисципліні все вирішує час, а це для мене легше. Бо в груповій треба більше між іншими учасниками боротись», – розповів велосипедист Андрій Чорний.

Щоб отримати бажаний результат важливо правильно підрихтувати велосипед.

 

«Завжди тренер чи механік мають подивитися, чи натягнутий ланцюг, щоб не злетів під час гонки. Перевіряють, чи затягнуті всі болти, чи педалі затягнуті. Дивляться, чи не стерті шипи, бо нога може вилетіти на старті», – каже учасник змагань Володимир Кондратенко.

На чемпіонаті Львова атлети приборкують велосипеди у командному спринті. Він вимагає потужної сили і продуманої тактики для перемоги над суперником. Також змагаються у гіті на 500 метрів зі стартом із місця. А в останній день, у суботу, 8 грудня, відбудуться групові дисципліни.

Попри те, що це останні трекові змагання у році, спортсмени не мають наміру довго тримати своїх «сталевих коней» у стійлах. Головний суддя Володимир Набойщиков повідомив, що   сезон не припиняється. В січні буде чемпіонат області, а в лютому приймуть чемпіонат України.

Схожі новини