Цього року у Львові планують відремонтувати більше сотні балконів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Цього року у Львові планують відремонтувати більше сотні балконів
17 Квітня, 13:23

Цього року у Львові планують відремонтувати більше сотні балконів

У Львові цього року у співфінансуванні з мешканцями планують відремонтувати 102 балкони. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Ремонт балконів відбувається у співфінансуванні – 80% оплачує місто, а 20% оплачують мешканці. Минулого року завдяки цій Програмі у будинках, які не є пам’ятками, відремонтували 49 балконів – 40 індивідуальних та 9 загального користування.

Як розповідають у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, минулого року у Львові у багатоквартирних житлових будинках, у незадовільному стані виявили 9270 індивідуальних балконів і 4201 балконів загального користування.

«Фінансова частка міста тут становила 4,3 млн грн. А вже цього року заплановано відремонтувати 102 балкони – 93 індивідуальних балконів та 9 балконів загального користування, на загальну суму 9,5 млн грн. На 25 балконах вже тривають ремонтні роботи. У середньому ремонт одного балкону коштує 60-100 тис. грн. Тут варто відзначити, що балкони – це приватна власність. Тому мешканці зобов’язані пильнувати, щоб балкони були у належному стані», – наголошують у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Додамо, мешканцям, які є власниками балконів у будинках-пам’ятках архітектури, для проведення ремонту балкону можна подаватися на участь у Програмі співфінансування реставрації балконів у житлових будинках-пам’ятках архітектури.

Відео