Цуценятам, яких на вулиці знайшли небайдужі діти, шукають господарів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Цуценятам, яких на вулиці знайшли небайдужі діти, шукають господарів
17 Березня, 13:47
logo-black

Цуценятам, яких на вулиці знайшли небайдужі діти, шукають господарів

Тетяна Пасічник

Шість цуценят на ринку “Провесінь” вчора у паперовій коробці знайшли діти, які гралися надворі.

Зараз собаки у домівці врятованих тварин. Чекають господаря.

“Діти взяли їх додому, але батьки одразу насварили, сказали віднести назад, – розповідає LMN працівниця притулку Оксана Давидяк. – Якимось чином вони знайшли мій номер. Подзвонив до мене хлопчина, попередив, що принесуть собак до нас. Діти були дуже розчаровані, що батьки заборонили взяти тварин додому. Хвилюються за їх життя.

Собачкам зараз приблизно 3 тижні. П’ятеро з них – хлопчики, одна дівчинка”.

У притулку немає можливості утримувати цуценят. Зараз вони доглядають 60 собак. Однак, кажуть, виходу немає.

“Ми не могли сказати категорично- “Ні!”.  Ці тваринки беззахисні, їм треба допомогти, – каже Оксана. – В нашій домівці є додаткова кімната, де ми можемо прийняти тваринок, які в важкому стані. На щастя, це приміщення вчора було вільним. В нас залишилось трохи паштету, яким годували інших собак. Дали його цуценятам. У собачок тільки прорізались зубки, але вони так захоплено їли, що ми були шоковані. Напевно, їх давно ніхто не годував”.

Оксана Давидяк каже, собаки не породисті, але дуже схожі на лабрадорів. Очевидно, якийсь зв’язок є.

Цуценят з притулку будь-кому не віддають. Якщо господарями хочуть стати діти, то лише у супроводі дорослих. Будтнок, де проживатиме тварина, теж оглядають працівники.

” Ми повинні бути впевненими, що собака в надійних руках, – каже Давидяк. – Спочатку розмовляємо з людьми. Потім обов’язково їдемо до їхнього будинку, аби переконатись, що там є всі умови для життя тварини. Не має сенсу спасати тварину, якщо потім ми віддамо її у руки людини, яка знущатиметься з неї або просто не доглядатиме”.

Їжі для цуценят також мало. Працівники приносять з дому те, що мають. Просять небайдужих забрати собак до себе. Ті, у кого немає такої можливості, можуть допомогти їжею.

Приносити її можна за адресою вул. Довбуша, 24.

Контактна особа: 096 74 76 653 – Оксана Давидяк.

Фото: Домівка врятованих тварин.

Відео