Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЦВК вперше опублікувала фото всіх мажоритарників
14 Липня, 09:08

ЦВК вперше опублікувала фото всіх мажоритарників

Вперше за всю історію виборів в Україні Центральна виборча комісія оприлюднила на своєму сайті фото всіх кандидатів у народні депутати, які балотуються в мажоритарних округах.

На сайті комісії можна побачити фотографії всіх 3082 претендентів на депутатські мандати, які балотуються у 199 мажоритарних округах. Прізвища кандидатів – за алфавітним порядком, тож їх легко знайти.

 

“Оприлюднення ЦВК фото кандидатів-мажоритарників – це справжня революція. Вперше виборець може побачити, хто змагається за його голос, не на дільниці в день голосування, а на екрані свого комп’ютера чи смартфона. Але найголовнішим є те, що тепер ми в змозі ідентифікувати численних техкандидатів та “клонів” відомих кандидатів”, – каже координаторка руху ЧЕСНО Віта Думанська.

 

 

Власне саме після звернення Руху ЧЕСНО ЦВК пішла на такий крок. Раніше виборці могли побачити портрети кандидатів-мажоритарників у своєму окрузі лише на інформаційних плакатах на виборчих дільницях.

Позачергові вибори до Верховної Ради України відбудуться наступної неділі – 21 червня.

Нагадаємо, громадський рух ЧЕСНО підготував цікавий спецпроект Polithub, де кожен виборець має змогу дізнатися про кнопкодавів, прогульників та фігурантів антикорупційних розслідувань, а також про історію створення, основних донорів та результати роботи партій.

 

Фото: Радіо Свобода

Схожі новини