Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Туди ходять пиячити і дебоширити»: львівські активісти просять облаштувати спортивний майданчик
28 Серпня, 16:19
logo-black

«Туди ходять пиячити і дебоширити»: львівські активісти просять облаштувати спортивний майданчик

На місці занедбаного спортивного майданчика на вулиці Польовій, 29 у Львові небайдужі хочуть облаштувати міні-футбольне поле зі штучним покриттям та металевою огорожею. Поруч встановити вуличні тренажери. Щоби достукатися до місцевої влади, зареєстрували відповідну петицію.

«Шкода, що пустує така гарна територія, а місцевим дітям ніде подітися. Майданчик запущений, частково знищений, займатися спортом там неможливо, – каже LMN автор петиції Дмитро Левик. – Молоді люди ходять туди хіба пиячити і дебоширити».

Місцеві жителі скаржаться на те, що після таких «посиденьок» п’яна молодь порушує громадський порядок, розбиває пляшки на дорогах, нищить фасади будівель. Після оновлення спортивного майданчика жителі мікрорайону та учні місцевої школи зможуть грати там у футбол, проводити спортивні змагання, займатися спортом та активно відпочивати.

Станом на 28 серпня петицію підписали 190 осіб з 500 необхідних. Активісти просять активніше голосувати, аби документ потрапив на розгляд депутатів Львівської міської ради.

 

ФОТО: Ілюстративне

Схожі новини