Турківського суддю Луку Кріля затримали на хабарі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Турківського суддю Луку Кріля затримали на хабарі
19 Грудня, 10:55

Турківського суддю Луку Кріля затримали на хабарі

Із власних джерел LMN стало відомо, що вчора приблизно о 18.20 на хабарі затримали в.о. голови Турківського районного суду Луку Кріля. Під час затримання судді начебто стало погано і його в наручниках повезли до лікарні на обстеження. Серйозних проблем зі здоров’ям медики не виявили.

На Турківщині подейкують, суддя останнім часом  зловживав алкоголем.  Неадекватно поводився на роботі – хамив працівникам, обзивав їх, нецензурно висловлювався.

Лука Кріль з  2010 року працював головою Турківського суду. На нього постійно надходили скарги від жителів району.  У 2015-му, коли закінчувалися його повноваження, ГО «Майдан Турківщини» зверталася до Голови кваліфікаційної комісії суддів України, щоб не допустити обрання цього судді на безстроковий термін. Активісти зазначали, що протягом 2010-2014 років Кріль 217 разів повертав людям їхні позовні заяви без розгляду, начебто через  недоліки цих заяв.  13 із цих ухвал було оскаржено, і всі вони вищим судом визнані незаконними.

На два роки суддю Кріля таки відсторонили від ведення справ. Та з 2018-го він знову приступив до виконання обов’язків головного судді району.

Зазначимо,  двоє інших суддів Турківщини цього року подали заяви про відставку. Лука Кріль був єдиним суддею в районі.

У прес-службі СБУ LMN підтвердили, що одного з суддів району на Львівщині вчора затримали на хабарі. Деталі обіцяють оприлюднити найближчим часом.

Відео