Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Турківський лісник, якого придавило деревом, прожив тиждень
30 Січня, 17:17
logo-black

Турківський лісник, якого придавило деревом, прожив тиждень

Юлія Швидко

Сім днів лікарі Турківської райлікарні боролися за життя 54-річного лісника обходу № 2 Лімнянського лісництва місцевого “Галсільлісу”. Після нещасного випадку на роботі він перебував у комі. 22 січня на нього впало дерево. Вчора чоловік помер.

«Потерпілий проводив лісосічні роботи. Ймовірно, залишив не до кінця зрізане дерево і почав підрізати інше. В цей час, через поривчастий вітер, підрізане дерево впало на нього. Це призвело до важкої травми голови», – кажуть у головному управлінні Держпраці у Львівській області.

Зараз цей випадок розслідує спеціальна комісія, створена управлінням Держпраці.

Медики кажуть, що робили усе можливе, аби врятувати йому життя. Та травми були надто сильні. Пацієнт так і не вийшов з критичного стану.

«Його привезли з відкритою черепно-мозковою травмою, переломом черепа. Був без свідомості. Прооперували. Через важкий стан пацієнта на операцію приїжджав нейрохірург зі Львова. Якби він прийшов до тями, то з часом зумів би повернутися до повноцінного життя. Але не судилося», – каже LMN головний лікар Турківської райлікарні Костянтин Коробов.

Покійний мешкав у селі Боберка. З дружиною виховав трьох дітей.

Фото: ілюстративне

Схожі новини