Турку засипало снігом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Турку засипало снігом
10 Січня, 19:30
logo-black

Турку засипало снігом

Марта Занюк

З кінця грудня до сьогодні у Турці щодня падає сніг. Вітер намітає кучугури заввишки метр або й більше.

«Давно такого снігу не пам’ятаємо. На свята нікуди не їздив, то нині ледве машину відкопав, – каже місцевий житель Юрій. – Діти тішаться – всі канікули на лижах та санах проведуть. Погода  чудова – легкий морозець, сирості нема. Зима потішила цього року, Різдво було казкове!»

Серед тих, хто не дуже радий снігу, – місцеві комунальники. Адже дороги в місті постійно засипає снігом. У мерії кажуть, грейдер щодня по 8 годин безперестанку їх чистить. Робота непроста, бо ж вулички в Турці вузькі, розгалужені, тягнуться вгору. Щоб вивести з міста сміття, доводиться спершу розчищати 7 км дороги, що веде до звалища.

«У гірській частині Львівщини, зокрема у Турці, інтенсивно сніг почав падати в кінці грудня. Тоді в решті частині області було сухо або ж моросив дощ.  1 січня у Турці було вже 13 сантиметрів снігу, а 7 січня, на Різдво, – аж 43. Падатиме сніг ще довго – як в Турківському, так і інших районах області,» – повідомили LMN у Львівському гідрометцентрі.

Синоптики пригадують, найбільше снігу у Турці було в 1976 році, наприкінці січня. Тоді сніговий покрив сягав 56 см. Немало снігу було й позаторік – 44-48 см.

Фото: надали жителі Турки

Відео