Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Тут два чинники», – політолог про призначення львів’ян на посади у Кабміні
26 Березня, 17:48
logo-black

«Тут два чинники», – політолог про призначення львів’ян на посади у Кабміні

Юлія Швидко

На початку березня новим прем’єр-міністром України став львів’янин Денис Шмигаль. У цей же час Кабінет міністрів призначив уродженця Мостиськ, в.о. голови ЛОДА Василя Лозинського першим заступником міністра розвитку громад та територій України. Ще один львів’янин Ростислав Замлинський став першим заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій. Ірина Микичак віднедавна – перша заступниця міністра охорони здоров’я, а Любомиру Мандзій учора призначили в.о. міністра освіти. Обидві також зі Львова. LMN з’ясувала у львівського політолога Анатолія Романюка, що спричинило такий кар’єрний ріст наших земляків.

«Тут спрацювало два чинники. Перший – люди, про яких ми говоримо, були добрими фахівцями та давали непогані результати у Львівській області. Наприклад, ще раніше Шмигаля перевели на Івано-Франківщину, Мандзій пішла у міністерство. На нових місцях вони також дали позитивний результат. Виділились на фоні людей, які теж прийшли до влади, але не показали себе», – каже політолог.

По-друге, вважає Романюк, коли відбувається призначення, зокрема прем’єр-міністра та міністрів, спрацьовує і політичний чинник.

«На Львівську область звернули увагу, аби показати, що влада, яка існує в Україні, представляє всі регіони. Аби не вважали, що керівництво держави має прив’язку лише до певних областей, пов’язаних спільною роботою, знаннями, довірою», – каже політолог.

ФОТО: Діло

Схожі новини